دانلود پایان نامه کارشناسی رشته صنایع با موضوع آریگونی

در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

 آریگونی

آریگونی صنعت نساجی است با چرخه کامل (اکستروژن، بافته، تولید فابریک)

در سال 1936 بوسیله جیوانی آرگونی ابداع شد و هنوز خانواده وی آنرا اداره می کنند.

در 25 سال اولیه در عرصه نساجی سنتی (بافت لباس) کار می کرد: از سال 1960 در تولید فابریکهای (بافته های فنی) به کار پرداخته است.

این شرکت در نزدیک como (شمال ایتالیا) واقع است، منطقه ای که همیشه در صنعت نساجی منحصر بفرد بوده است و ستاد بسیار ماهر و فناوری عالی دارد.

و آریگونی مفتخر است که سرویس کامل به مشتریانش ارائه می دهد: این شرکت به انجام تحقیقات و توسعه محصولات می پردازد و به کارگیری استفاده از مواد خام بهتر را مورد مطالعه قرار می دهد و آنگاه مراحل پیشرفته ای اکسترودنکیک، بافتن و تولید را آزمایش می کند.

محصولات آریگونی و بافته های آن با استفاده از کلربردهای فنی برای عرصه های کشاورزی، ساختمانی، ورزشی، توریسم به وجود آمده اند. به همراه این محصولات فنی، دسته ای از وسایل «باغبانی» برای کاربران نهایی طراحی شده اند.

در حال حاضر شرکت 20 خانواده از فابریکها را تولید می کند هرکدام از الگوهای متفاوت، فابریکها رنگها و اندازه های متفاوت ساخته شده اند. اقلام درون کاتالوگ بالغ بر 800 قلم است و فابریکهای خاص بر اساس نیازهای خاص تولید یم شوند.

شبکه فابریکهای آریگونی دارای ابعاد گسترده ای از 25 میلی متر (بیوبرد) تا 350 میکرون (بیورت) است وزن آنها بین C1 و 300 گرم در هر متر مربع متفاوت است و عرض آن بین 4 سانتی متر و 6 متر است.

آریگونی سه کارخانه تولیدی با کل فضای m000/11 دارد.

در کارخانه ها محیطی دوستانه برقرار است. این محیط دارای پوشش درختی است و مواد سمی در آن جایی ندارد. زواید محصولات بازیافت می شوند.

اکثر محصولات شرح داده شده در این کاتالوگ از رشته پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته شده است و محصولات ترموپلاستیک را می توان با ابعاد مختلف با گرمادادن پدید آورد. مقاومت ابعاد گوناگون 4% و وزن 6 درصد است.

این کاتالوگ محدود نمی شود. Arrigoni Spa حق شرح دادن خصوصیات و ابعاد محصولات توصیف شده در این کاتالوگ را محفوظ می دارد.

این شرکت 60 کارمند همیشگی و 20 دستیار بیرونی دارد. به نوین بودن فناوری تولید و خط تولید توجه خاص مبذول شده است و تحقیقات متداوم برای بالا بردن استاندارد کیفیت انجام می شود.

چرخه های تولید کامل خانگی به این معناست که آریگونی می تواند در هر مرحله تولید به کنترل کیفیت بپردازد (رنگدانه ها و پایدارکننده ها)

در کشورهای ایتالیا اریگونی دارای زنجیره توزیع مستقیم است و 30 نمایندگی دارد. به طور متوسط استوکها آن حدود 3 میلیون متر مربع وسعت دارد و آریگونی می تواند در طی دو یا سه روز سفارشات را به صورت کامل ارسال کند.

در سطح بین المللی آریگونی از طریق توزیعگران ملی کار می کند: در 15 کشور اروپایی کار می کنیم و در 10 کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا، 7 کشور در آمریکا و 4 کشور در خاورمیانه فعالیت داریم. (در ایتالیا، فرانسه، انگلیس، آلمان و اسپانیا همکاری مکاتبه ای وجود دارد.)

پوشش روی انگورهای زمینی

پوشش روی درخت آلبالو

مشخصات: شبکه های بافته شده از HD پلی اتیلن سبک و محکم هستند، نرم بوده و قابلیت انعطاف دارند. بیوبردها بهترین حفاظ است تا از ورود پرندگان جلوگیری کند و به این صورت پرندگان نمی توانند از میوه یا دانه درختان تغذیه کنند.

الگوهای طراحی آن خاص است و بیوبردها بدون به دام انداختن پرندگان آنها را دفع می کنند مانع از ورود و عبور نور به درختان نمی شود و بنابراین درختان می توانند به تغذیه ادامه دهند. مسیر عبور هوا عالی است به این معنا که قارچ های خطرناک درون میوه توسعه نمی یابد. باد می تواند عبور کند و بیوبرد کل حیات گیاه طراحی می شود.

کاربرد: بیوبردها سبک هستند و به آسانی نصب می شوند. می توان آنها را مستقیماً روی درختان قرار داد. شبکه های متفاوت را می توانید برگزینبد. بر اساس بهترین حالت حفاظت و نیازهای خاص شما می توان شبکه را انتخاب کرد. بیوبردها را می توان چندین بار استفاده کرد.

 پوشش روی انگورهای زمینی

پوشش روی درخت آلبالو

مشخصات: شبکه ساخته شده از پلی اتیلن HD تک رشته های مقاوم بسیار مقاوم و پایدار در برابر پرتورهای ماورا بنفش از بافته شبکه ای بافته شده است.

شدت باد را کاهش می دهد و جلوی شن و شوری را می گیرد.

با سوراخهای کوچک مسلح روی حاشیه Selvase مجهز شده است. در نوع 2352، 2372 و 2382 در هر متر بافته سوراخهای کوچک نصب شده اند.

کاربرد: نصب مانع بادشکن از گیاهان در برابر اثرات مضر باد جلوگیری می کند. باد می تواند شاخه های جوان درختان را بشکند، شکوفه ها را از جای بکند و برگها را خشک یا پاره کند.

باد همچنین تولید میوه را کم می کند و نیاز گیاه به آبیاری را بالا می برد.

برخلاف بادشکنهای طبیعی، این بادشکن از مانع پرچینی، اکالیپتوس یا گیاهان دیگر ساخته می شود. موانع مصنوعی نیازی به کود، آبیاری و هرس کردن ندارند. علاوه بر این، انگلهای گیاهی نیستند.

30 LiBeccio2341 باد شکن سبک است

50 LiBeccio 2352 بادشکن متوسط است و نوع بادشکنی است که معمولاً در کشاورزی استفاده می شود. حفاظتی پدید می آورد که در سطح تقریبی 8 الی 10 برابر ارتفاع شبکه دیگر نمی توان دسترسی داشت. 60LiBecccio 2372، بادشکن بافته شده متراکم است و خرابی ناشی از شوری را کم می کند و بنابراین برای استفاده در نزدیک دریا مانع ایده آلی است.

70LiBieccio2382 شبکه بادشکن با فاکتور مانع مانع از ورود شن و شوری می شود و برای پدید آوردن سایه بخصوص در مناطق مادی – ساحلی استفاده می شود.

مقاومت بسیار شبکه ای LiBeccio آنها را برای فراهم کردن سایه بخصوص در مناطق بادخیز مناسب کرده است.

مشخصات: بافته سایه انداز بافته شده از تک رشته PE پرچگالی و بسیار پایدار در برابر UV.

درجات مختلف چگالی در دسترس است FRANGISOLE به سادگی نصب می شود و اقتصادی است. پوشش های سبز تیره به محیط اطراف چشم انداز خوبی می دهد. شبکه بندی با سوراخهای کوچک نصب شده در هر Cms6 روی حاشیه برای نصب سریع و آسانتر در دسترس است.

کاربرد: مناسب برای استفاده در گل خانه ها و برای محیطهایی که برای استوک اقدام فاسدشدنی Perishable استفاده می شود. روی بستر بذرپاشی شده استفاده می شود و رشد را تسریع می کند و نیاز به آبیاری را کم می کندو نسخه سبز تیره آن در این خط بسیار استفاده می شود و برای استتار Camouflage نرده کشی فلزی نیز به کار می رود.

FRANGISOLE LD، با فاکتور کاهش دهنده نور و سایه انداختن برای سبزیجات در حال رشد مناسب است.

FRANGISOLE MD با کم کردن نور شدید سایه می اندازد و دارای فاکتور صفحه بندی برای در مرزبندی کردن محیط است. برای پرورش حیوانات بیشتر می توان از این صفحه ها استفاده کرد.

FRANGISOK MD با کم کردن نور به صورت معتدل، برای گیاهان گل دار کشت شده و گلخانه ای مناسب است.

FRANGISIL MD و HD white، رنگ آن سفید شیری راست و این شبکه مانع ورود پرتورهای خورشیدی بدون کم کردن نور می شود. محیط حفاظت شده بسیار گرم نمی شود و به آب کمی نیاز است.

این شرایط آب و هوایی خاص مناسب با گیاهان گلدار است (رزما و گربرا gerbera)

FRANGISOLE BARREE، نوارهای دورنگی طولی است با اثر دید بسیار مطلوب و نور خوبی را در محیط به وجود می آورد.

 

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

از لینک زیر می توانید دانلود کنید :

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته صنایع با موضوع آریگونی

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو