دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع گسترش انفورماتیک

در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

برای دیدن لیست تمام فایل های دانلودی رشته حسابداری در سایت ما می توانید اینجا کلیک کنید.

معرفی شرکت گسترش انفورماتیک ایران

* اطلاعات عمومی شرکت:

شرکت گسترش انفورماتیک ایران با در نظر گرفتن اهمیت روز افزون سرمایه گذاری در بخش صنعت انفورماتیک و فن آوری اطلاعات، در سال 1369 تاسیس گردید و فعالیت رسمی خود را از سال 1370 با اخذ موافقت اصولی و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع برای مونتاژ 28000 دستگاه کامپیوتر در سال آغاز نمود.

شرکت گسترش انفورماتیک ایران از طریق ایجاد بخش های مطالعاتی و تحقیقاتی، دانش فنی متخصصین خود را به روز نگه داشته و با ایجاد سیستمهای CRM ارتباط مشتریان با شرکت را راحت تر و مطلوب تر می نماید تا بدین وسیله سفارشات مورد نظر مشتریان را بهتر دریافت نموده و نیز در ارائه خدمات خود با سرعت و دقت بیشتر عمل نماید. همچنین این شرکت با استفاده از SCM خدمات و محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب و مورد نظر مشتری در زمان مقرر تحویل می نماید تا رضایت مشتری را که سرلوحه کار خود قرار داده است به دست آورد.

در همین راستا، به منظور اطمینان خاطر بیشتر استفاده کنندگان از کامپیوتر سهند، این شرکت اقدام به پیاده سازی استاندارد ISO9001 ویرایش 2000 برای مونتاژ این محصول نموده است که در این زمینه جزو شرکتهای پیشرو محسوب می شود.

شرکت گسترش انفورماتیک ایران دارای گرید مناسب از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد. (در کلیه حوزه های تعریف شده بین 2 تا 4.) و عضو انجمن شرکتهای انفورماتیک و جامعه مهندسین مشاور نیز می باشد.

همچنین دارای بیش از 160 نمایندگی فعال در سراسر ایران و 7 شرکت تحت پوشش می باشد.

 * اهداف تجاری و مزایای رقابتی

مدل تجاری شرکت که بر مبنای ارئهء خدمات طراحی، مشاوره، مدیریت پروژه، برون سپاری خدمات ICT و انجان پروژه های کلید در دست می باشد، بر مبنای دانش فنی مهندسی و تجربه مدیریتی بالای مجموعه این شرکت و همکاران استراتژیک، شکل گرفته است.

این دانش و تجربه بالا با توجه به پیچیدگی های خاص پروژه های ICT در سطوح طراحی، خرید، نصب، راه اندازی، تست و گارانتی در ابعاد مختلف از جمله منابع انسانی، منابع مالی، زمانبندی اجرا و تضمین کیفیت، هدف اول شرکت را مبنی بر تبدیل پروژه های ICT به پروژه های قابل کنترل با بازگشت سرمایه ء مناسب برای مشتریان را بر اساس اصول زیر کاملاً برآورده ساخته است.

 کیفیت برتر:

ارائهء بهترین کیفیت به مشتریان همواره از مهمترین اهداف شرکت گسترش انفورماتیک ایران در انجام پروژه های مختلف بوده است که همین امر یکی از دلایل مهم انتخاب این شرکت از سوی مشتریان خواهان کیفیت مطلوب در انجام پروژه های بسیار حساس بوده است.

 هزینه کمتر:

ارائهء خدمات مورد با کمترین هزینهء ممکن و حتی در مواردی کمتر از هزینه های پرداخت شده قبلی برای کسب خدمات مورد نظر، از مهمترین مزیت های انتخاب گسترش انفورماتیک ایران در انجام پروژه ها بوده است.

 مدت زمان اجرای کوتاه تر:

زمان از عوامل بسیار مهمی است که می تواند به شدت در ارزش افزوده اقتصادی یک پروژه و همچنین هزینه های اجرای آن جدای از نوع پروژه تاثیر تعین کننده ای داشته باشد. گسترش انفورماتیک ایران همواره درصدد بوده است که پروژه ها و تعهدات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و یا حتی در مدتی کمتر از زمان تعهد شده در قرارداد به نتیجه مطلوب برساند.

 * حوزه های اصلی فعالیت شرکت:

سخت افزار

(تولید و فروش انواع سخت افزار از جمله کامپیوترهای سهند، انواع بردهای کامپیوتری و الکترونیکی، انواع Notebook، انواع Server، پرینترها، UPS ها و سایر دستگاههای جانبی)

 شبکه و ارتباطات

واحد شبکه و ارتباطات با اتکا به دانش علمی متخصصین مجرب و کارآموز خود را زمینه عرضه انواع کالا و خدمات مشاوره طراحی و اجرا، آموزش پشتیبانی تجهیزات شبکه و بهره گیری از تازه ترین تکنولوژی های مطرح در صنعت IT و همکاری با شرکت های بزرگ تولید کننده محصولات Active و Passive در سطح دنیا آماده برآورده ساختن نیازهای سخت افزاری مشتریان خود درعرضه تکنولوژی ارتباطات است. واحد شبکه و ارتباطات شرکت گسترش انفورماتیک ایران از واحدهای پرکار این شرکت محسوب می گردد از این قائده مستثنی نبوده و با انجام پروژه های تخصصی مختلف و گوناگونی سعی در نیل به این هدف نموده است و بدین منظور ابزار و امکانات لازم در اختیار قسمت قرار گرفته است و در خصوص هر کدام، تجارب و سوابق عملکرد این قسمت راهگشای بکارگیری صحیح روشهای عملیاتی بوده است به گونه ای که این قسمت طراحی، اجرا، مشاوره و پشتیبانی از شبکه های متعددی را درشرکتها و موسسات بزرگی بعهده داشته و دارد.

همچنین سعی گردیده است تا با نو آوری در واحدهای مختلف از طریق ایجاد بخش های مطالعاتی، تحقیقاتی و توسعه و همچنین بروز نگه داشتن اطلاعات و دانشهای فنی و متخصصین از طریق سیستمها و روشهای آموزشی جامع همواره جدید ترین تکنولوژی به همراه خدمات پس از فروش سریع و موثر به مصرف کنندگان ارائه گردد.

امکانات و توانمندیهای قابل ارائه واحد شبکه در امور انفورماتیک و فن آوری اطلاعات، مختصراً به شرح ذیل می باشد:

* بهبود و ارتقا Backbone شبکه های کامپیوتری و مکانیزمهای پیشرفته سوئیچینگ شبکه.

* راه حلهای جامعه Backup/Recovery اطلاعات و ایجاد قابلیت اطمینان در سیستمهای کامپیوتری.

* امکانات Content Delivery , Caching اینترنت ووب.

* راه حلهای نوین امنیت و Security اطلاعات شبکه و ایجاد شبکه های VPN .

* سیستمهای پیشرفته و نوین تلفن و فکس از طریق شبکه دیتا IP.

* استفاده از تکنولوژی VSAT جهت پیاده سازی مکانیزمهای شبکه.

* مشاوره، طراحی و اجراء شبکه های Wireless.

* تعمیر و نگهداری شبکه های Enterprise و مکانیزمهای مربوطه

 * فناوریها

واحد شبکه و ارتباطات گسترش انفورماتیک ایران با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه های NGN، Network، ICT و… و دارا بودن دانش و مهارت لازم در روش استفاده از آنها این امکان را در اختیار دارد که بتواند جدید ترین راه حلها و پیشنهادات را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

از لینک زیر می توانید دانلود کنید :

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

 دانلود پروژه مالی گسترش انفورماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *